Kapı Otomasyon Sistemleri

Garaj kapılarında seksiyonel kapılar,sanayi ve depo kapatmalarında endüstriyel kapılar,mağaza ve işyerlerinde uzaktan kumandalı kepenler üretilmektedir.

Polikarbon Uygulamaları

Polikarbon uygulamaları sayesinde, hafif dayanıklı ve kullanışlı çatı kaplama, dış cephe kaplama ve muhafaza birimleri oluşturabilirsiniz.

Ferforje İşleme

Merdiven ve balkon sistemlerinde,bahçe vediger kapılarda,duvar üzerlerinde,istenilen motiflerde uygulanıp,bulunduğu mekanlarda şık görüntü oluşturur.

Alüminyum Merdiven

Hafifliği ve katlanabilen şekli ile seyyar her yerde her sektörde kullanılabilen tasarımlardır.İki metreden oniki metreye kadar istenilen ölçülerdeüretilmektedir.

Merdiven, Balkon, Küpeşte

Alüminyum krom demir ferfoje olmak üzere üç sistemde üretilmektedir.İstenilen mekana uygulanabilir.

Panjur Sistemleri

Kapı ve pencerelerde panjur mağazalarda kepenk olarak uygulanır.Motorlu uzaktan kumandalı ve manuel kullanım seçenekleri mümkündür.Panjurlarda profilleri poliüretan dolgulu ithal malzeme kullanılır.Kllanılan motrlar beş yıl garantilidir.Hırsızlığa kötü hava şartlarına dıştan gelecek yabancı cisimlere güneş ışınlarına karşı koruma özelliğine sahiptir.

Alüminyum Doğrama

Isı yalıtımlı ve yalıtımsız olmak üzere uygulanabilir.Her türlü işyeri ve mağazalarda kapı pencerelerde dış cephelerde estetik görünümler sunar.

Cam Balkon

Yaz aylarındaki balkon keyiflerini kış aylrında da sürmesini sağlayan iyi bir tasarımdır.Ayrıca kullanıldığı mekanın estetik görümünü bozmaz.Balkon veya uygulandığı mekanın ebatlarına göre alttan ve üstten şeklinde uygulanır.Minimum 600mm Maksimum 4000 mm üretilebilir.


© 2019 - Kod Teknoloji